Zaproszenie na XX lecie Przystani Ocalenie.

Z okazji XX lecia powstania Przystani Ocalenie, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków, sponsorów oraz naszych przyjaciół ma wyjątkowe wydarzenie.

Dnia 26 czerwca 2021, w godzinach od 11: 30-18:30 przy dużym pastwisku i ranczu kóz i baranów Przystani Ocalenie odbędzie się kiermasz charytatywny na rzecz naszych podopiecznych. 

Takie akcje mają sens wtedy, kiedy pojawiają się na nich ludzie o wielkich sercach, liczymy Kochani na Waszą obecność i szczodrość. Dochód z kiermaszu chcemy przeznaczyć na zakup nebulizatora dla naszych najbardziej schorowanych koni, oraz na opłacenie faktur za leczenie zwierząt. Jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej, nie mamy pieniędzy na pokrycie zaległych faktur za leczenie… I lada moment kliniki odmówią nam dalszego przyjmowania zwierząt, bez uregulowania długu. Potrzebujemy Was!

Serdecznie zapraszamy, bądźcie z nami i naszymi zwierzętami! Na kiermaszu znajdziecie wiele pięknych rzeczy. Znajdziecie prezenty dla najbliższych i dla znajomych, na pewno znajdziecie też coś miłego dla siebie. Będzie też słodki poczęstunek i i fantastyczna atmosfera. Mamy nadzieję na wspólne wspominki. Wielu z Was towarzyszy Przystani Ocalenie prawie od samego początku, więc będzie co wspominaćPo raz kolejny zapraszamy do pomocy.

Mile widziane będą wszystkie prezenty dla naszych zwierząt. Można przywieźć warzywa, smakołyki i karmę dla psów, kotów, smakołyki, witaminy dla koni. Za każdą najmniejszą pomoc, najdrobniejszy prezent, z góry pięknie dziękujemy.

Do Zobaczenia Kochani!