Zapraszamy do pomocy, do dołączenia do akcji" Mruczek sam nie poprosi o pomoc" Ta wyjątkowa akcja trwa tylko do końca marca. Weź udział i dołącz do ogólnopolskiej akcji pomocowej dla kotów. Pomagajcie! Mruczki nie poproszą, ale my prosimy o pomoc dla nich.
Mamy wielu przyjaciół, mamy wielu sympatyków, dość duży fanpage i głos, aby prosić w ich imieniu! ❤ Dołączcie do tej niesamowitej akcji, serdecznie zapraszamy do pomocy ❤
Dołóż złotówkę dla mruczków, z całej Polski! Dołącz do wyjątkowej ogólnopolskiej akcji i wspieraj mruczki, które same nie poproszą o pomoc. Dołóż złotówkę i udostępnij!
➡ ➡ ➡ kliknij tutaj
Każdy z Was może pomóc kotom w potrzebie. Kotom z całej Polski.
Nasze kocie stado oraz koty z innych schronisk i przytulisk mają szansę na otrzymanie zapasu karmy. Jak dużo karmy trafi do schronisk i przytulisk w Polsce zależy tylko od Was, od Waszego zaangażowania, wpłat oraz udostępniania! Mamy nadzieję, że bank ludzkich serc zostanie rozbity! Liczymy na Was. Nasze koty bardzo liczą na Wasze wsparcie!
➡ Zapraszamy na stronę akcji Przejdz na strone Z listy trzeba wybrać KPDZ Przystań Ocalenie w Tychach. I kliknijcie w napis „kliknij” Tam znajdziecie stronę, gdzie będzie można zrobić indywidualną wpłatę tylko dla naszych kotów.
Z całego serca zachęcamy Was również do wsparcia ogólnopolskiej zbiórki dla wszystkich. Wpływy z tej zbiórki zostaną równo podzielone na ilość schronisk biorących udział w akcji. Do każdego ze schronisk trafi karma dla kotów. Akcja jest cudowna i warta udostępniania. W tym ciężkim dla wszystkim czasie to jest szansa na pełne brzuszki dla wszystkich przytuliskowych i schroniskowych kotów. Dla naszych kotów to będzie ogromna pomoc!
Za każdą pomoc, każde udostępnienie, z góry pięknie dziękujemy!