Mikołajki dla naszych podopiecznych!!!

Kochani!
Pytacie jak można dostarczyć prezenty na Mikołajki. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że pamiętacie o naszych zwierzakach ❤
W związku z pandemią i trudną sytuacją jaka panuje, w tym roku przed naszym przytuliskiem 4 grudnia pojawi się kosz. Każdy może przyjechać zostawić prezenty dla zwierzaków.
W podziękowaniu będą czekać na Was kalendarze i sianko na wigilijny stół. Jeśli będzie pogoda, będzie można zobaczyć konie na pastwisku do godziny 15.
Z góry pięknie dziękujemy za każdy najmniejszy podarunek.

Ocalone zaczynają nowe życie!

Dwie Ocalone zaczynają nowe życie w Przystani Ocalenie. Są w złym stanie ale zrobimy wszystko, żeby było tylko lepiej… Więcej napiszemy wkrótce. Wszystkim i każdemu z osobna z całego serca dziękujemy za pomoc dla Nich. Dzięki Wam żyją i nie zostały rozdzielone! ❤️❤️❤️

Odeszła nasza ostatnia króliczych (*)(*)(*)

Dzisiaj odeszła ostatnia z naszych króliczych panienek… poszła na Wiecznie Zielone Łąki do swoich siostrzyczek. Staraliśmy się jej zapewnić wszystko, czego potrzebowała. Jej życie obfitowało w owoce, warzywa, sianko i pyszności, które uwielbiała… Nie byłoby to możliwe bez Waszej pomocy, Waszego wsparcia.
Dziękujemy Wam kochani za każdy worek karmy, za wszystkie przysmaki, które dostawała, za każdy grosik i każdy uczyniony gest dobrej woli uczyniony w kierunku królików.
Kicaj Kochana (*) do swoich siostrzyczek, one tam na Ciebie czekają…

Serce dla Zwierząt- zgłaszamy naszą Dorotę.

Kochani Przyjaciele i sympatycy Przystani. 

Większości z Was naszej Doroty nie musimy przedstawiać. Chyba wszyscy, którzy Ją znają wiedzą jaką jest dobrą duszą. Jest aktywistką, miłośniczką zwierząt, działaczką na rzecz ich praw. Razem ze mną i innymi przyjaciółmi założyła i stworzyła przytulisko dla zwierząt wszelkiego gatunku- Przystań Ocalenie. Czynnie działa na rzecz Przystani, która pod opieką ma obecnie 500 zwierząt. Dorota bierze udział w manifestacjach oraz wszelkich wydarzeniach, które mogą zmienić los zwierząt na lepszy. Wiele razy była na targach zwierząt rzeźnych. Czasem to ona jest jedynym człowiekiem, który po raz ostatni obdarzy miłym gestem zwierzę skazane już na śmierć. Później nie spotkają już nikogo, o kim chciałyby pamiętać. Mimo, że za każdym razem  jej serce zostaje bardzo pokaleczone, mimo że kosztuje ją to ogromnie wiele, robi to.  W międzyczasie pracuje w służbie zdrowia z nieuleczalnie chorymi ludźmi. Jest niesamowicie silna i zasługuje na wszystkie możliwe nagrody za swoją odwagę, siłę, determinację, dobroć, miłość, życzliwość i ciepło jakie od Niej bije. Dorota jest człowiekiem o ogromnym sercu dla zwierząt jak i ludzi. Jest wzorem do naśladowania.

Czytaj więcej...

4 października -Światowy Dzień Zwierząt.

4 października -Światowy Dzień Zwierząt.

Dziś jest dzień  szczególny– dzień zwierząt. 

My ludzie powinniśmy właśnie dziś, zastanowić się nad losem zwierząt, nad tym jak są traktowane przez nas.To my powinniśmy być dobrymi przyjaciółmi dla naszych braci mniejszych, pełnymi zrozumienia dla ich potrzeb i szacunku dla ich życia. Niech żaden zwierzak nie będzie już porzucany, a te które znalazły się na ulicy, znajdą szczęśliwe domy i rodziny, które je pokochają. Niech miski będą pełne jedzenia i wody, a ręce głaszczą z miłością i szacunkiem. Niech każde chore czy ranne zwierzę będzie leczone, otoczone troską i opieką. Niech dzieci uczą się jak dobrze opiekować się zwierzętami, jak je rozumieć, jak pomagać gdy są chore, ranne, porzucone. Niech nasz wspólny świat będzie szczęśliwy dla nas wszystkich, aby każdy mógł rozwijać się zgodnie ze swoimi potrzebami w wodzie, w lasach, na polach, w stajniach i domach. Niech słowo „człowiek”, będzie dla nich znaczyło dobro, ciepło, przyjacielski dotyk, opieka, miłość, w tym wyjątkowym dniu tego życzymy wszystkim. 

Czytaj więcej...

Walczymy pod Sejmem!!!

Jesteśmy pod sejmem. Protestujemy przeciwko próbie nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych i edukacyjnych. Stajemy w obronie tych,  które nie mają głosu... Musimy tu być, nie wyobrażamy sobie, że  w tak istotnej chwili mogło nas zabraknąć. 

Kto może niech dołączy do nas! 

https://www.facebook.com/events/558057508953908